Probuďte v sobě umělce: S e-shopem Kreativní svět to zvládnete i vy

Kreativní tvoření je doslova balzámem na duši. V současné velmi složité době, kdy je navíc žádoucí trávit čas především doma, můžete nadbytek volného času využít pro vytvoření něčeho hezkého. Pomůže vám Kreativní svět.

Kreativní svět vznikl z radosti nad tvořením

Internetový obchod Kreativní svět obsahuje vše potřebné pro všechny lidi se šikovnýma rukama a myslí plnou nápadů. Zaměřen je na prodej výtvarných potřeb.

Společnost Kreativní svět, s.r.o. byla založena v roce 2009. Ještě několik let po svém založení se věnovala prakticky výhradně jediné oblasti: Prodejce působil jako výhradní distributor FIMO hmoty pro Českou a Slovenskou republiku.

Změna ve vlastnické struktuře přinesla svěží vítr i do fungování obchodu. Objevila se nevyhnutelná otázka: Je nutné všechny, kteří mají spoustu dobrých nápadů, omezovat? Majitelé společnosti záhy dospěli k názoru, že kreativita nezná hranic a sortiment nabízených výrobků se tak začal utěšeně rozrůstat.

Aktuálně v nabídce najdete už 10 000 položek zahrnujících různé kreativní potřeby. Obchod Kreativní svět je zástupcem řady značek, jako je například Staedtler Fimo, Kreul, Cleopatre, Eulenspiegel, Hotex, Elco, Marpa Jansen, Pentacolor.

Co na vás čeká v Kreativním světě

Jednotlivé produkty jsou pečlivě roztříděny do kategorií. Na své si tady přijdou ti, kteří rádi kreslí, malují a píší, ale i modelují. E-shop nabízí taktéž vše potřebné pro moderní malířskou techniku pouring nebo pro populární malování na obličej.

Potřebujete svému bydlení vtisknout novou tvář? Zavítejte do sekce Home&Deco. Díky barvám, obtiskům i textilním doplňkům zvládnete svůj domov v okamžiku přetvořit v kouzelné místo, které doslova dýchá inspirací.

Hledáte nezbytnosti do výbavy svého školáka nebo se vaše vnitřní dítě jednoduše těší na každou návštěvu papírnictví? I jako dospělí se snadno přesvědčíte, že kancelářské potřeby nemusejí být nudné. V Kreativním světě umí dát i obyčejným věcem nový náboj.

Máte vše potřebné pro tvoření, ale vaše múza si zrovna vzala dovolenou? V takovém případě se vám bude hodit i sekce s návody po kreativní tvoření.

Kreativní svět je tu zkrátka proto, aby vám nabídl vše, co potřebujete. A to pokud možno bez zbytečného čekání. Společnost má k dispozici více než 500 m² skladovacích a kancelářských prostor.