Senior srazil ve Vsetíně slabozrakého chodce. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

VSETÍN – Policisté vyšetřují pondělní nehodu mezi chodcem a osobním autem. Senior ve Fordu Thalia tu srazil přecházejícího slabozrakého muže. Policisté žádají o výpověď případné svědky, kteří by pomohli nehodu objasnit.

Ke srážce došlo deset minut přes osmou ráno na silnici I/69 ve vsetínské místní části Rokytnice. „Třiaosmdesátiletý řidič osobního vozidla jel ve směru od centra města a na přechodu pro chodce srazil přecházejícího slabozrakého třiašedesátiletého muže, který měl v ruce bílou hůlku. Chodec utrpěl po střetu lehké zranění, se kterým byl převezen do nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Lenka Javorková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Dechová zkouška byla u obou negativní. „Dopravní nehodu vyšetřují vsetínští dopravní policisté, kteří žádají případné svědky, aby se ozvali na linku 158 nebo na kteroukoli policejní služebnu. Děkujeme,“ vzkázala Lenka Javorková.

Foto: Policie ČR