Muž po snězení salámu dostal žízeň, tak si ukradl láhev vína

Ilustrační foto

BRNO – Nepochopitelné chování předvedl čtyřicetiletý muž v supermarketu ve Starém Lískovci. Nejdříve si zakoupil tatranku a salám, po jejich konzumaci dostal žízeň, kterou uhasil kradeným vínem. Případ dořeší správní orgán.

I když byl muž žíznivý, jeho hlavním lupem byla dvě balení dezinfekčního gelu, které pronesl přes pokladny bez zaplacení. Tam si ho však všiml pracovník ostrahy, který zavolal na pomoc městskou policii. Ta po příjezdu zjistila, že lupič pod plátěnou bundou ukrývá ještě láhev rumu a rozpité Chardonnay. „Dotyčný se ke krádeži za zhruba šest set korun přiznal. Hájil se tím, že si zakoupil salám a tatranku, po které má větší žízeň,“ popisuje tisková mluvčí Markéta Skřivánková. Z jakého důvodu ale za zboží nezaplatil, už hlídce vysvětlit nedokázal. Kromě otevřené lahve vína pak personál nepoškozené zboží vrátil zpět do regálů a podezření z majetkového přestupku předali strážníci správnímu orgánu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.