Opilec napadal personál i hosty na zahrádce v Olomouci

OLOMOUC – V pondělí se na základě rozhodnutí vlády otevřely zahrádky před restauracemi, kavárnami a cukrárnami a hned včera večer vyjížděli olomoučtí strážníci na jednu z nich. Opilý muž zde slovně napadal personál a později hosty. K dovršení všeho nakonec opilec fyzicky napadl oznamovatele.

Oznámení o opilém muži, který přišel na předzahrádku restaurace na Dolním náměstí a slovně napadal personál, řešili včera ve večerních hodinách olomoučtí strážníci. „Personál na místě urážky ze strany devětatřicetiletého muže nechtěl řešit a postačilo jim, když za asistence strážníků muž z místa odešel,“ uvedl mluvčí městské policie Olomouc Petr Čunderle. Za půl hodiny byla však hlídka přivolána znovu, protože se dotyčný na místo vrátil a pokračoval v urážkách nejen personálu, ale i hostů. Před samotným příjezdem hlídky stačil ještě muž fyzicky napadnout oznamovatele. Současně se strážníky se na místo dostavili i kolegové ze státní policie, kteří měli tuto událost také nahlášenou. Ti si nakonec převzali celý případ k dalšímu řešení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .