Opilý nezletilý v kradeném vozidle. Radost pro každého rodiče

ilustrační foto (zdroj pixabay.com)

PRAHA – Strážníci zastavili vozidlo, které jelo vysokou rychlostí v protisměru. Řídil ho opilý sedmnáctiletý mladík. Hlídce se přiznal i k dalším hříchům. Převzala si ho Policie ČR.

Vysokou rychlostí projížděl řidič ulicí v protisměru. Po sto metrech ho strážníci zastavili,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Velmi mladý řidič byl nervózní a také nevlastnil doklady. Strážníci ho proto vyzvali k podání vysvětlení.

Odcizil jsem auto bratrance, který ho zapůjčil mé matce. Řidičský průkaz nevlastním,“ uvedl teprve sedmnáctiletý řidič. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která u mladíka provedla orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Ta skončila s pozitivním výsledkem 0,4 promile. Policejní hlídka si mladíka okamžitě převzala k dalšímu řešení. Rodina bude mít jistě radost a mladík první neocenitelnou zkušenost.