Muž se po pádu z motocyklu střel v protisměru s osobním autem, s těžkým zraněním musel být letecky transportován do nemocnice

foto: Policie ČR

NÁCHODSKO – Všechny složky integrovaného záchranného systému musely zasahovat při vážné dopravní nehodě motorkáře. Ten nestačil reagovat na zastavení auta před ním a upadl na silnici i s motorkou, to však nebylo zdaleka všechno.

Jak dnes potvrdila policejní tisková mluvčí Eliška Majerová, k dopravní nehodě došlo tuto středu v odpoledních hodinách. Muž za řídítky motocyklu Honda, který jel ve směru od Náchoda na Nové Město nad Metují nestačil u odbočky na Přibyslav zareagovat na to, že před ním zastavilo vozidlo Škoda Rapid a s motorkou upadl. Motorka po nárazu do auta sjela do škarpy.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Řidič po pádu setrvačností klouzal do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem Škoda Octavia. Těžce zraněný čtyřiačtyřicetiletý muž byl letecky transportován do nemocnice,“ říká mluvčí.  Nikdo jiný nebyl naštěstí zraněn. Přítomnost alkoholu byla na místě vyloučena provedenou dechovou zkouškou.

Celková škoda byla předběžně vyčíslena na 170 tisíc korun a nehoda je nyní v šetření náchodských dopravních policistů.