Nehoda nákladního auta u Člunku: Zraněného řidiče transportoval vrtulník

Ve středu v dopoledních hodinách došlo na Jindřichohradecku k nehodě nákladního automobilu (zdroj Policie ČR)

JINDŘICHOHRADECKO – Ve středu v dopoledních hodinách došlo na Jindřichohradecku k nehodě nákladního automobilu. Jeho řidič sjel do příkopu, kde se nákladní automobil převrátil. Muže do nemocnice transportoval vrtulník letecké záchranné služby.

Nehoda se stala krátce po půl jedenácté hodině dopolední u obce Člunek na silnici číslo 164 ve směru z Jindřichova Hradce do Dačic. „Z dosud nezjištěných příčin zde havaroval řidič nákladního automobilu, sjel s vozidlem mimo komunikaci do příkopu a převrátil se. Náklad, který převážel, se vysypal na silnici,“ uvedla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Ve středu v dopoledních hodinách došlo na Jindřichohradecku k nehodě nákladního automobilu (zdroj Policie ČR)

Řidič utrpěl zranění, se kterými byl transportován vrtulníkem letecké záchranné služby do nemocnice. Na místo dorazili rovněž jindřichohradečtí dopravní policisté, kteří museli silnici uzavřít. Přesné příčiny a okolnosti této nehody jsou předmětem dalšího šetření dopravních policistů.