Už žádné fronty, vstupenky do aquaparku budou i on – line

foto: Domovní správa Prostějov

PROSTĚJOV – Prostějovský aquapark je vyhlášený. Patři mezi nejvyhledávanější vodní atrakce nejen v samotném městě, ale do bývalých „Koupelek“ míří i lidé z celého okolí. V horkých slunečných dnech se zde tvořily dlouhé řady. To se nyní změní.

Jednodušší a rychlejší nákup vstupenek na koupaliště. Téma, kterému dali radní zelenou. Pro on-line internetový prodej vstupenek v Aquaparku poslouží dvě nové čtečky, které budou pořízeny z nadačního příspěvku Nadace ČEZ. „Věříme, že toto rozšíření služeb občany i návštěvníky aquaparku potěší a odbavení při vstupu bude plynulejší a rychlejší,“ doufá náměstek primátora Jiří Pospíšil.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Vstupenky bude možné zakoupit přes Go.Ticket portál https://go.ticketportal.cz/event/211. Vstupenku nebude nutné vytisknout na papír, postačí přiložit mobilní telefon.

Koupací sezóna bude v letošním roce zahájena 1. června, v provozních časech od 10,00 do 19,00 hodin. V červenci a srpnu se zde pak vykoupete od 9,00 do 20,00 hodin. Základní celodenní vstupné je sto korun, pro dítě do tří let zdarma, dítě do šesti let zaplatí čtyřicet korun a mládež do osmnácti a senioři pak sedmdesát korun.