Aktualizace: Dodávka zezadu narazila do náklaďáku, její řidič skončil v péči záchranářů s těžkým zraněním

foto: Policie ČR

HRADECKO – Tento čtvrtek, krátce před půl druhou odpoledne, došlo ke střetu dodávky Fiat Ducato s přívěsem do stojícího nákladního auta značky Mercedes-Benz, také s přívěsem. Policisté přinesli další informace k této bouračce.

O nehodě jsme vás informovali v článku: Dodávka zezadu narazila do náklaďáku, uvnitř ní zůstal zaklíněn řidič. Jak potvrdila Iva Kormošová, k nehodě došlo v katastru Hradce Králové mezi ulicemi Zelená a Dvorská. Osmačtyřicetiletý řidič dodávky, který jel směrem na Chlumec nad Cidlinou z dosud neznámých příčin narazil do stojícího náklaďáku. Po tomto střetu musel být hasiči vyproštěn z vozidla šofér fiatu pomocí hydraulického nářadí a zdravotnickou záchrannou služnou s těžkým zraněním odvezen do nemocnice, nikdo jiný při nehodě zraněn nebyl.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Policisté podrobili dechové zkoušce 32letého řidiče mercedesu s negativním výsledkem. U druhého, kvůli jeho zranění, nařídili odběr krve. Na fiatu odhadli škodu na 200 tisíc a na kronu 60 tisíc. Na mercedesu a na rydwanu škoda nevznikla,“ říká mluvčí. Ještě krátce po půl páté odpoledne, byl řízen provoz na vozovce kyvadlově, po té byla  doprava na silnici plně obnovena. Proč k nehodě došlo nyní řeší hradečtí dopravní policisté.