Policie pátrá po řidiči červeného auta, který v Brně zezadu narazil do Peugeota

zdroj: Policie JMK

BRNO – K dopravní nehodě došlo ve čtvrtek 6. května kolem 14:30 hodin v Brně. Drobná srážka dvou aut vyústila ve velmi nepříjemné zdravotní komplikace čtyřiapadesátileté řidičky.

Modrý Peugeot poškozené řidičky stál na křižovatce ulice Řečkovická a sjezdu z Hradecké a dával přednost vozům na hlavní silnici. V tu chvíli do něj zezadu narazilo červené osobní auto. Poškození na vozech bylo minimální, a proto se obě účastníce nehody dohodly, že popojedou na blízké parkoviště u obchodního domu a nehodu zde dořeší. Řidička červeného vozu však už na parkoviště nedojela a zmizela neznámo kam. Řidička modrého Peugeotu hned nehodu nehlásila na policii, protože škoda byla zanedbatelná. V odpoledních hodinách se však zdravotní stav řidičky Peugeotu zhoršil tak, že musela vyhledat lékařskou pomoc v nemocnici. „Policisté nyní pátrají po svědcích této nehody a hlavně po druhé řidičce z červeného vozu. Informace k nehodě volejte na linku 158,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.