Slečna ze Šternberka odešla během noci od babičky, ve škole se však dnes neukázala. Neviděli jste ji?

ŠTERNBERK – Olomoučtí kriminalisté pátrají po jedenáctileté dívce ze Šternberka. Podle dosavadních informací odešla během noci od babičky, ve škole se však dnes neukázala. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

Olomoučtí kriminalisté pátrají po jedenáctileté dívce ze Šternberka. Podle dosavadních informací mohla z domu babičky na Olomoucké ulici ve Šternberku odejít někdy od desáté hodiny večerní včerejšího dne do dnešního rána. Do školy, kterou navštěvuje, dnes nedorazila. Podle informací policie je slečna vysoká asi 140 centimetrů, střední postavy, vlasy má plavé a rovné. Její vzhled odpovídá staršímu věku. Pohřešovaná nosí dioptrické brýle. V době odchodu na sobě mohla mít zelené tričko, žlutohnědé kalhoty a černou bundu. Jakékoliv informace, které by mohly přispět k vypátrání pohřešované dívky, přijme policie na lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .