VIDEO: Kriminalisté hledají klíčového svědka tragické srážky tří motocyklů

zdroj: Policie JMK

BŘECLAV – Již několik týdnů prošetřují břeclavští kriminalisté tragickou nehodu, která se koncem dubna v odpoledních hodinách odehrála na ploše nouzového letiště u Strachotína na Břeclavsku.

Došlo zde k nečekanému střetu tří motocyklistů, po kterém na místě zůstali dva vážně zranění muži (červené kolečko), a jedna žena dokonce svým zraněním podlehla. Přestože již policisté vyslechli téměř všechny klíčové svědky, stále ale neznají totožnost neznámého jezdce na motorce (zelené kolečko), který místem kolize projížděl jen několik okamžiků před tragédií. Tato osoba by pak mohla svou výpovědí zásadním způsobem přispět k objasnění celé smutné události. „Pokud řidiče na motocyklu poznáváte, volejte tísňovou linku 158. V současné době je tragická nehoda kriminalisty prošetřována pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti,“ uvedl policejní mluvčí Petr Vala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.