V Modré Vopici bude ve čtvrtek rušno!

Zdroj: modravopice.eu

PRAHA – Legendární pražský klub Modrá Vopice ve Vysočanech očekává rockový čtvrtek se dvěma kapelami. Pod širým nebem to rozbalí Dead Daniels a Doktor Triceratops. Pro fanoušky mají připravené novinky.

Koncertní sezónu zahájíme, po osmiměsíční nedobrovolné pauze, v hudbením klubu Modrá Vopice. Představíme nové písně, ale máme i další překvapení, nejen pro fanoušky,“ uvedl zpěvák kapely Dead Daniels Tommy Wheeler. První koncert proběhne ve čtvrtek 27. května od 19 hodin a tak si ho mohou dopřát i ti, co ráno vstávají do práce.

Kapela Doktor Triceratops představí nového kytaristu, obě kapely pak v nedávné době vydaly nová alba, která budou jistě mít s sebou v klubu. Koncert proběhne pod širým nebem, za dodržení v té době právě platných hygienických pravidel. Vstup do areálu bude umožněn lidem s platným testem, potvrzením o prodělaném onemocnění v uznané době, či proběhlém očkováním.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Antigenní test bude možné provést i na místě. „Věřím, že pro vyznavače rockové muziky to nebude problém a společně si užijeme po dlouhé době opět živý koncert. My se na všechny moc těšíme,“ doplnil Tommy.