Auto vylétlo z kruhového objezdu, řidič nadýchal 3 promile

Ilustrační foto

BRNO – Štěstí v neštěstí měli dva cestující, kteří havarovali v Chrlicích. Auto ve vysoké rychlosti vylétlo ze silnice a poté začalo hořet. Na místo kromě hlídky přijela také republiková policie a hasiči.

Strážníci projíždějící Chrlicemi si všimli auta, ze kterého se kouřilo. Vedle něj postávali dva zranění muži. Hlídka zastavila, mužům zavolala záchrannou službu a povolala také republikovou policii a hasiče. V trávě leželo převrácené auto, z jehož podvozku šlehaly plameny. Posádka vypověděla, že na kruhovém objezdu havarovala a ve vysoké rychlosti vylétla ze silnice. Manévrováním auto poškodilo blízkou lampu veřejného osvětlení, poničilo dopravní značení a plot tamního areálu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Řidič přiznal, že nevlastní řidičský průkaz a jezdí si jen tak. Policie mu při dechové zkoušce naměřila hodnotu 3,12 promile a celý případ si převzala. Oba zraněné na místě ošetřili zdravotníci a sanitkou je převezli do nemocnice.