Chtěli si to „rozdat“ na WC, sex na nádraží ale skončil nevalně

ilustrační foto

PROSTĚJOV – Sexuálních hrátek se zachtělo staršímu muži, který se na prostějovském nádraží dohodl na intimnostech s mladší ženou. Místem styku se měly stát nádražní záchodky. Uspokojení se ale nekonalo.

„Kalhoty stažené na půl žerdi byly příčinou toho, že z jejich kapsy na zem muži vypadla peněženka. Sexuální pracovnice si toho všimla, nezaváhala a peněženky se zmocnila. Poté se vymluvila na nevolnost a spěšně toalety opustila. Že přišel o peněženku, muž zjistil, až když také opustil záchodky,“ popsal sexuální dobrodružství policejní mluvčí František Kořínek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Neuspokojený a okradený muž už ženu nedohonil. S peněženkou přišel i o finanční hotovost, osobní doklady a platební kartu. Ukázalo se, že žena zatoužila jen po snadném výdělku a vyjma hotovosti sedmi set korun poslala muži peněženku zpět přes poslíčka. „Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádež a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ dodal Kořínek s tím, že žena není ve štíru se zákonem poprvé.

Stejnou ženu prostějovští policisté podezírají také z další krádeže. Té se měla dopustit na osmnáctileté dívce v zahrádkářské oblasti Močidýlka. „S dívkou se seznámila u vlakového nádraží a poté se s ní procházela Prostějovem. Kolem dvaadvacáté hodiny si dívka potřebovala vyřídit telefonický hovor. Během toho jí však její nová známá telefon vytrhla z ruky a zmizela. Ustanovit ji jako podezřelou z krádeže se podařilo jen proto, že se dívce představila alespoň svou přezdívkou. Znalí policisté hned věděli, komu přezdívka patří,“ dodal Kořínek.