Policie pátrá po této dvojici. Žádá veřejnost o pomoc

Nepoznáváte tuto dvojici (zdroj Policie ČR)

TÁBORSKO – Policisté sezimovoústeckého obvodního oddělení žádají širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti muže a ženy na fotografii. Podání vysvětlení tohoto páru by zásadně přispělo k objasnění aktuálně prošetřovaného případu.

Jak uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek, dle dosud provedeného šetření se tento pár pohyboval v době mezi jednou a čtvrtou hodinou odpolední úterý dne 4. května 2021 v ulici ČSLA v Plané nad Lužnicí. Následně byl jeho pohyb zaznamenán následující středu dne 5. května 2021 v obchodním centru Globus v Českých Budějovicích.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Vyzýváme tímto na fotografii zachycený pár, aby byl tak laskav a přihlásil se sezimovoústeckým policistům na jejich služebně na Soběslavské ulici číslo dva sedm šest tři v Táboře,“ sdělil Doubek.

Nepoznáváte tuto dvojici (zdroj Policie ČR)

Zároveň policie žádá každého, kdo by uvedený pár na fotografiích poznal, případně měl další poznatky k jeho výskytu na Táborsku či Českobudějovicku, aby tyto informace sdělil sezimovoústeckým policistům na jejich služebně či cestou telefonní linky 974 238 730.