Přijďte na Dny Slavkova: Bude divadlo, jarmark a dětský pohádkový den

zdroj: Město Slavkov

VYŠKOV – Po delší pauze se můžete těšit na slavkovské divadelníky, farmářský trh i dětský den plný pohádkových bytostí. Dny Slavkova startují již v pátek 28. května. Celodenní program se uskuteční v zámeckém parku a na nádvoří v sobotu 29. května.

V pátek 28. května na vás opět budou čekat divadelníci se svojí inscenací veselohry „Když hrdličky cukrovaly.” Představení odehrají od 19 hodin ve Společenském centru Bonaparte v hlavním sále, kde bude snížený počet sedadel. Přijďte proto včas, aby se na vás dostalo. Při představení je potřeba dodržovat státem vydaná ochranná opatření. V zámeckém parku a na nádvoří pro Vás bude připraven tradiční řemeslný a farmářský jarmark. Můžete se také těšit na účast regionální značky Brněnsko, která slavnostně vyhlásí vítěze regionální značky Brněnsko a předá vítězi certifikát. V zámeckém parku ožije plno pohádkových bytostí díky Chase ze Ždánic. Děti projdou pohádkovou cestu parkem plnou úkolů a pohádek se sladkou odměnou a na konci cesty, tak jak to v každé pohádce s dobrým koncem bývá, děti zazvoní na pohádkový zvonec a pohádky je konec.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.