Řidiče tento týden čekají komplikace ve Valašské Polance a Kloboukách

Ilustrační foto

ZLÍNSKO/VSETÍNSKO – Plánované opravy a údržby mostů mohou tento týden zkomplikovat dopravu na silnicích na Zlínsku a Vsetínsku. Dnes na to upozornila mluvčí zlínské pobočky Ředitelství silnic a dálnic Lucie Trubelíková.

Na Vsetínsku řidiče čeká oprava silnice. „Velkoplošné vysprávky vozovky budeme realizovat od úterý 25. května do pátku 28. května v úseku silnice I/49 Prlov-Valašská Polanka a I/57 Valašská Polanka-Lužná. Provoz bude sveden do jednoho jízdního pruhu a řídit ho budou semafory, případně regulovčíci. Počítejte se zdržením,“ oznámila Lucie Trubelíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Na Zlínsku bude zase několik dní probíhat údržba mostů. „Upozorňujeme na nestavební údržbu mostů a čištění propustků, kterou jsme dnes zahájili na silnici I/57 mezi Valašskými Klobouky a obcí Brumov – Bylnice. Vozidla údržby se v tomto úseku budou pohybovat až do pátku 28. května do cca 14:30. Provoz není omezen, přesto prosíme řidiče o průjezd se zvýšenou opatrností,“ vyzvala Lucie Trubelíková.