Řidička se při nehodě na Mohelnicku těžce zranila, ukázalo se, že byla pod vlivem

MOHELNICE – Policisté, záchranáři i hasiči vyjeli v sobotu dopoledne na pomoc účastníkům dopravní nehody, která se stala mezi Mohelnicí a Křemačovem.  Za nehodou s největší pravděpodobností stála vysoká rychlost, kdy řidička přejela v zatáčce do protisměru, kde se střetla s protijedoucím autem. Při dechových zkouškách řidička opakovaně nadýchala.

V sobotu 22. května krátce po desáté hodině dopoledne vyjeli policisté, záchranáři i hasiči na pomoc účastníkům dopravní nehody, která se stala mezi Mohelnicí a Křemačovem. Podle prvotního šetření za nehodou s největší pravděpodobností stála vysoká rychlost 42leté řidičky Peugeotu, která během cesty ve směru na Mohelnici v pravotočivé zatáčce přejela do protisměru, kde se střetla s řidičkou protijedoucího Opelu Crossland. Při nehodě se řidička Peugeotu vážně zranila, záchranáři ji přepravili do nemocnice. „Ještě před tím se ale podrobila dechovým zkouškám, při kterých opakovaně nadýchala hodnoty okolo 0,9 promile alkoholu v dechu,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Policisté jí na místě zadrželi řidičák. Při nehodě vznikla škoda za předběžně čtvrt milionu korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .