Řídil se zákazem řízení. Díky své agresivitě nakonec skončil v lochu

Ilustrační foto

OLOMOUC – Svou situaci si značně zkomplikoval mladý řidič, který ve čtvrtek 21. května ráno ujížděl policejní hlídce ve Chválkovicích v Olomouci. Policisté zjistili, že řídí s platným zákazem řízení. To ale nebylo všechno, případ měl další pokračování.

Ve čtvrtek 21. května ráno policisté pronásledovali řidiče, který ve Chválkovicích v Olomouci ujížděl hlídce. Policisté zjistili, že 29letý muž řídil s platným zákazem řízení, zadrželi ho a umístili do policejní cely. Čas strávený za mřížemi si mladý muž krátil tím, že zdemoloval zařízení dvou cel. Začal kopáním do dveří cely, poškodil zařízení interkomu, po místnosti rozházel deku a matraci, na stěnu vhodil nedojedené jídlo a na závěr poškodil kameru bezpečnostního systému. Celu vážně poškodil, a proto jej museli policisté přemístit do jiné. Po několika hodinách klidu se muž pustil do pustošení i této cely. „Zde okopával stěny, poškodil interkom a pokusil se o vytopení cely. Způsobená škoda nebyla dosud vyčíslena,“ uvedla policejní mluvčí Petra Vaňharová. Když nadešla chvíle soudního jednání, soud nakonec rozhodl o umístění agresivního muže do vazby. Za přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání mu hrozí až dva roky za mřížemi, jeho agresivní chování mu určitě nepřilepší.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .