Video: Neviděli jste náhodou řidiče Audi, který nedal přednost v jízdě?

foto: Policie ČR

HRADECKO – Řidiči osobního auta Audi se asi moc nechtělo respektovat dopravní značení, a tak vjel do křižovatky, ač měl dát přednost v jízdě. Vozidlo, které jelo po hlavní silnici mělo co dělat, aby zabrzdilo. Policisté pátrají po pachateli, který se dopustil dopravního přestupku.

Jak dnes potvrdila policejní tisková mluvčí Lucie Konečná, k události došlo uplynulou sobotu v Hradci Králové, deset minut před půl druhou odpoledne. Dosud nezjištěný řidič tmavého osobního auta Audi jel po silnici ve směru jízdy z Úprkovy ulice na křižovatku s ulicí Náhon. „Řidič nerespektoval dopravní značení (Dej přednost v jízdě) a vjel do prostoru křižovatky ve stejnou chvíli, jako vozidlo jedoucí po hlavní silnici. To muselo na danou situaci reagovat prudkým brzděním, aby předešlo střetu vozidel,“ říká mluvčí.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté žádají veřejnost o pomoc. Pokud jste byli v uvedený čas na místě a máte k situaci bližší informace, obraťte se na tísňovou linku 158, nebo na jakoukoli služebnu policie.