Video: Neznámý pachatel vyloupil benzínku, udělal škodu přes půl milionu korun. Nepoznáváte ho na záznamu?

ilustrační foto

JIČÍNSKO – Policisté přispěchali krátce po páté hodině ranní k nahlášenému vloupání do benzinové čerpací stanice. Z kamerových záznamů zjistili, že se zloděj dobýval dovnitř benzínky o půl druhé ráno a to pomocí přibližně 35kg vážícího kusu obrubníku.

Jak dnes potvrdila policejní tisková mluvčí Iva Koprmošová, k události došlo uplynulý pátek. Policisté při vyšetřování na místě zjistili, že neznámý lapka po rozbití vstupních dveří kradl hlavně cigarety a tabákové zboží. Tabákových výrobků si nakradl za 120 tisíc korun, na zařízení čerpací stanice způsobil škodu zhruba 400 tisíc korun.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Jelikož se nám do současné doby nepodařilo pachatele ztotožnit, obracíme se s žádostí o pomoc na veřejnost. Kdo osobu na záznamu pozná nebo si prchající osoby s velkou taškou všiml, ať zavolá na linku 158, nebo se dostaví na jakoukoliv policejní služebnu,“ říká mluvčí. Chmatákovi hrozí trest odnětí svobody od 1 roku do 5 let.