Neznámý zloděj ukradl batoh, jeho majiteli způsobil škodu přes 20 tisíc korun. Neviděli jste něco podezřelého?

ilustrační foto

HRADECKO – Třiatřicetiletý muž se obrátil na tísňovou linku Policie ČR s tím, že byl okraden. Při své práci si kousek od sebe odložil černý batoh s oblečením, notebookem, powerbankou a osobními doklady, za pár minut o něj přišel. Pachateli krádeže hrozí až dva roky vězení.

Jak nyní potvrdila policejní tisková mluvčí Iva Kormošová, k události došlo uplynulý pátek u křižovatky ulic Střelecká a Gočárova v Hradci Králové v prostoru dělícího travnatého pásu u přechodu pro chodce (naproti probíhající stavbě). „Ke krádeži mělo dojít během necelé půlhodiny těsně po poledni, kdy nechal muž batoh bez dohledu,“ říká mluvčí.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Muž během chvíle přišel o věci za zhruba 21 tisíc korun. Policisté žádají o pomoc veřejnost. Pokud máte informaci, která by pomohla objasnit krádež, zavolejte na tísňovou linku 158, nebo se dostavte na jakoukoliv policejní služebnu.