Tradiční jarmark bude v Jihlavě již příští týden. A tentokrát i s občerstvením

JIHLAVA – Na příští pátek chystá město Jihlava po delší pauze opět jarmark. Prodávat se bude všechno možné – od textilu přes rostliny až po trdelníky.

Vládní nařízení se s příchodem teplejšího počasí pomalu rozvolňují, a tak uspořádání jihlavského jarmarku již nic nebrání. Uskuteční se v pátek 4. června od 10 hodin na Masarykově náměstí. Dle aktuálních nařízení je navíc možné prodávat i občerstvení, návštěvníci se tedy mohou těšit také na trdelník, langoše, bramboráky, ledovou tříšť, pečivo, sýry či vína. Rozmístění všech 55 stánků i s jejich sortimentem lze najít v interaktivní mapě zde.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line  

Vše se samozřejmě uskuteční za dodržení aktuálních vládních opatření. „Mezi stánky budou dvoumetrové rozestupy a nebudou u nich místa k posezení. Ty však mají možnost přivést sami prodejci – je však nutné je opět umístit s povinnými rozestupy. V každém stánku bude také dezinfekce,“ uvedla koordinátorka jarmarku Ivana Hamáčková.