Užijte si pohádky i komedie na divadelních slavnostech

BOROVANY – Sedm divadelních představení pro děti i dospělé vás čeká v průběhu celého léta na Trocnovských divadelních slavnostech, které začínají v areálu Památku Jana Žižky z Trocnova už tento týden. Půjdete s dětmi na pohádku, nebo si zlepšíte náladu u nějaké komedie?

Jak to dopadne, když parta fasádníků, kteří pracují v Praze, potká na své cestě za bujarým životem trojici lehkých žen, uvidíte v komedii Světáci 28. května od 20. hodin. O týden později můžete vzít děti na pohádku. Jmenuje se O líných strašidlech, je plná písniček a vidět ji můžete 5. června v 17 hodin. Co se stane, když se čtyři spolubydlící nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a bez vědomí ostatních podají inzerát? Na to vám odpoví komedie plná vtipných situací a nečekaných záměn z pera jednoho z nejznámějších autorů divadelních komedií M. Camolettiho Na správné adrese, kterou uvidíte 18. června ve 20 hodin. Posledním červnovým představením bude 26. června v 15 hodin pohádka Boženy Němcové O princezně Ladě, která je nejen krásná, ale také laskavá a chytrá.

Od července do září vás bude dále čekat Dívčí válka, bláznivá komedie Sedm žen na krku a pohádka Čarodějnická nevěsta. Přijďte si užít zábavu a pobyt v přírodě do areálu Památníku Jana Žižky z Trocnova nedaleko Borovan! Trocnovské divadelní slavnosti začínají už 28. května!