Žena si chtěla sáhnout na život, bezvládnou ji našli strážníci

Ilustrační foto

BRNO – Pozornosti hlídky v Bohunicích neunikla na zemi bezvládně ležící třicetiletá žena. Náhodný kolemjdoucí jí také zavolal záchrannou službu, která dotyčnou převezla do nemocnice.

Hlídka kontrolující okolí Bohunic si všimla nehybné ženy, která ležela na ulici. Okamžitě k ní přispěchala a zjišťovala, jestli je na živu. Žena dýchala, ale vůbec nevnímala, co se kolem ní děje. Ještě před strážníky tudy procházel muž, který zavolal na linku 155. O tomto činu hlídce řekl, ta se ještě přes operační středisko ujistila, že je sanitka skutečně na cestě a do jejího příjezdu kontrolovala ženiny životní funkce. Svědek také vypověděl, že od pacientky zaslechl slova o sebevraždě. „Strážníci o případu informovali republikovou policii, zdravotníci si pak ženu převzali do péče a po prvotním ošetření ji odvezli na urgentní příjem,“ uzavírá tiskový mluvčí brněnské policie Pavel Šoba.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.