Celostátně hledaný se svou známou dostali chuť na kávu, platit ale nehodlali

Ilustrační foto

BRNO – Dvojice osob ve věku dvacet dva a devatenáct let navštívila supermarket ve Starém Lískovci. Nepřišla ale nakupovat za peníze, nýbrž se rozhodla pronést věci bez zaplacení. Po příjezdu strážníků bylo zjištěno, že muž je v hledáčku policie.

Kosmetiku a kilové balení kávy do svých osobních tašek vložili muž se ženou v jednom z místních supermarketů. Ostraha provozovny si jich ale všimla a ještě před odchodem z prodejny je zastavila. Na místo proto dorazila hlídka městské policie, které pracovníci vypověděli, že se k nim podezřelí chovali velmi agresivně a vulgárně a teprve po příjezdu mužů zákona se uklidnili. „Hlídka u dotyčných ověřila osobní údaje a zjistila, že muž je v celostátním pátrání. Vyzvala ho proto, aby setrval na místě a kontaktovala republikovou policii, která si ho převzala a případem se bude nadále zabývat,“ uzavírá tisková mluvčí Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.