Druhá etapa obnovy vodovodu začala

TRUTNOVSKO – Řidiči museli počítat s objížďkou kvůli úpravám vodovodu a kanalizace, které ještě nejsou u konce. Nyní začíná druhá etapa jedné z nejvýznamnějších stavebních akcí města v letošním roce, vše by mělo být dokončeno v polovině června. S objížďkami musí tedy motoristé počítat i nadále.

Práce na obnově vodovodu a kanalizace ve Zborovské ulici ve Dvoře Králové nad Labem pokračují. Byla ukončena první etapa oprav, nyní budou práce pokračovat v úseku od křižovatky s ulicí Sadová po křižovatku s ulicí Čelakovského. Musela být proto upravena objízdná trasa, která nyní povede ulicemi R. A. Dvorského a Sadová. Dojde také ještě k úpravě výkopů provizorní krytinou, tyto práce budou však probíhat za provozu pouze s omezením jednoho jízdního pruhu. „Kromě obnovy vodovodního potrubí o délce 480 metrů a kanalizační stoky o délce 460 metrů dojde také k výměně technicky nevyhovujících a starých vodovodních a kanalizačních přípojek, které se vyměňují pod komunikací a chodníkem a napojují se na původní potrubí,“ dodává za město Miroslava Kameníková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Obr.: Oficiální www města Dvůr Králové nad Labem