Gastronomická procházka potěší vaše chuťové buňky

VOLYNĚ – Výdejová okénka jako součást Food Festivalu? Proč ne?! Nepřijdete o oblíbená jídla a trochu se rozhýbete. Vaši gastronomickou procházku městem doplní také hudba, artisté, či divadlo pro děti.

Opravdu pestrý program bude doprovázet Tour Food Festival, který můžete absolvovat formou gastronomické procházky městem a cestou ochutnat to nejlepší z naší i světové kuchyně. Dáte si rádi dobrou kávu s něčím sladkým? Na výběr budete mít třeba řadu francouzských dezertů. Víte, že věnečky Paris Brest vznikly na památku cyklistického závodu Paříž-Brest-Paříž? Budete je moci ochutnat stejně jako další pochoutky z odpalovaného těsta, makronky, či zlaté vejce s překvapením. Potřebujete posílit imunitu? Zkuste vitamínovou bombu v podobě kimchi. Tenhle pikantní křupavý salát je připraven z nakládané a fermentované zeleniny společně s dalšími ingrediencemi, které mu dodávají nevšední chuť.

Těšíte se na gastronomickou procházku Volyní? Na Tour Food Festivalu nebudete 29. května od 10.30 hodin sami. Na cestě za chuťovými i kulturními zážitky vás doprovodí artisté, hudba i divadlo pro děti.