Chlapec na kole se zranil při střetu s autem. Byli jste u toho?

Foto: Policie ČR

KROMĚŘÍŽSKO – Policisté vyšetřují dopravní nehodu, při které došlo ke srážce osobního auta s nezletilým cyklistou. Chlapec se při střetu zranil. Policisté dnes vyzvali případné svědky o pomoc při objasnění nehody.

Havárie se odehrála v neděli 9. května v 17:53 v obci Bílavsko na silničním tahu mezi Bystřicí pod Hostýnem a Holešovem. „Na čtyřramenné křižovatce na přechodu pro chodce u autobusové zastávky se střetl osobní automobil značky Fiat Punto červené barvy a nezletilý cyklista. Ten komunikaci přejížděl po přechodu pro chodce. Při střetu byl cyklista zraněn. Dechová zkouška na alkohol byla u devětadvacetileté řidičky fiatu negativní,“ popsala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V souvislosti s vyšetřováním nehody hledají policisté očité svědky, a to jak projíždějící řidiče, tak chodce nebo další lidi, kteří byli v té době blízko křižovatky. „Zavolat nám mohou na bezplatnou linku Policie ČR 158 nebo na telefonní číslo kroměřížských dopravních policistů 735 780 170,“ dodala Simona Kyšnerová.