Přijďte se pobavit u skleničky vína. Dnes začínají tradiční Olomoucké vinné slavnosti

OLOMOUC – Dnes na olomouckém Dolním náměstí začínají již tradiční Olomoucké vinné slavnosti. Tato již tradiční akce oživila historii vinných trhů ve městě. Přijďte si nakoupit víno za ceny sklepní a poslechnout si tematickou muziku.

Olomoucké vinné slavnosti začínají dnes ve 14 hodin na Dolním náměstí a potrvají až do 22 hodin. Zítra si pak můžete přijít pro dobré víno od 10 do 20 hodin. Od roku 2011 Olomoucká vinná společnost oživila historií vinných trhů ve městě a pořádá dvakrát do roka Olomoucké vinné slavnosti, kam zve vinaře z celé republiky. Nakoupit si zde můžete víno za ceny sklepní.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Tyto trhy se však staly oblíbenými nejen pro možnost nákupu vín. Součástí akce je moderovaný doprovodný program v duchu vinařství a nechybí ani muzika k vínu. Akce je zaměřená na všechny generace a již má své místo mezi Olomoučany i turisty a je hojně navštěvovaná.