Rožnovské děti oslaví svůj svátek v nově otevřeném komunitním centru Puntík

Foto: město Rožnov pod Radhoštěm

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Komunitní centrum Puntík v Rožnově pod Radhoštěm se chystá na slavnostní otevření. Maminkám s dětmi nabízí prostor ke hrám, odpočinku a rozvíjení dovedností. Otevřeno bude 1. června na Den dětí.

Centrum Puntík se nachází v 1. patře obchodního domu Láz v Rožnově pod Radhoštěm a provozuje jej Středisko volného času. „Děti se mohou těšit na plně vybavený hrací koutek od klouzačky, domečku, přes kočárky, ponk či další. Samozřejmě je zde připraven i prostor pro společné stolování, tudíž nechybí stolečky a židličky. Pro rodiče dětí je zde přichystáno zázemí v podobě gauče, lednice, varné konvice nebo mikrovlnné trouby,“ popisuje mluvčí rožnovské radnice Petra Graclíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Své brány poprvé otevře v jednu hodinu odpoledne 1. června. Po celý den bude pro rodiče s dětmi vstup do Puntíku zdarma, z důvodu omezení kapacity je však nutné se předem přihlásit.

Komunitní centrum vzniklo díky výhře v soutěži Obec přátelská rodině, která Rožnovu vynesla čtvrt milionu korun. „Na vznik místa jsme získali peníze z ministerstva a ve spolupráci se Střediskem volného času a komunitou rodičů jej vytvořili. Není to obří herna, je to pulzující útulné místo, které tady chybělo. Rodičům, a hlavně dětem přeji, ať se jim v Puntíku líbí,“ doplnil místostarosta Jan Kučera.

Foto: město Rožnov pod Radhoštěm
Foto: město Rožnov pod Radhoštěm
Foto: město Rožnov pod Radhoštěm