Vsetíňané si mohou nechat přistavit kontejner na odpad za zvýhodněnou cenu

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN – Akce Ukliď si svůj sklep bude probíhat od června do srpna, kdy si občané můžou objednat přistavení velkoobjemového kontejneru na odpad za zvýhodněnou cenu. Akce je dostupná pouze pro osoby s trvalým pobytem na území města.

V poslední době se objevuje nešvar v podobě ukládání objemného odpadu do blízkosti kontejnerů pro směsný komunální odpad i přes to, že jsou k dispozici sběrné dvory. Město Vsetín proto ve spolupráci s Technickými službami odstartuje úspěšný projekt, který nabídne občanům možnost vyklidit si sklepy a uložit větší množství odpadu. Akční cena 1452 korun za přistavení kontejneru na jeden den a odvoz odpadu včetně jeho likvidace je platná od 1. června do 31. srpna.  „Tato akce by měla občany motivovat k tomu, aby se zbavili všeho nepotřebného, co skrývají jejich sklepy či společné prostory v domech,“ uvedl místostarosta Pavel Bartoň.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pro umístění kontejneru je nutné si předem zažádat o zábor veřejného prostranství na odboru správy majetku, investic a strategického rozvoje městského úřadu. Pro menší množství odpadu je možné si v Technických službách zapůjčit vozík. Za jeden den obyvatelé zaplatí 220 korun, za prodloužený víkend 440 korun. Další službou je odvoz velkoobjemového odpadu dodávkou. Cena za jeden svoz je 363 korun.

Kontakty na objednání služeb:

přistavení kontejneru – 733 626 546

rezervace vozíků – 571 428 890 a 733 678 995

objednání dodávky – 737 288 506