Z trávníku před firmou zmizel vystavený stavební válec. Hledají se svědci

Foto: Policie ČR

ZLÍNSKO – Kuriózní krádež řeší otrokovičtí policisté spolu s kriminalisty. Zabývají se záhadným zmizením silničního válce z Tlumačova a v této souvislosti žádají o pomoc také veřejnost. Dnes o tom informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Dosud nezjištěný den letos v březnu ukradl dosud neznámý pachatel z trávníku před firmou PORR, a. s. v Tlumačově na ulici Skály vystavený silniční válec, který sloužil jako propagace firmy. Krádeže si nikdo ze zaměstnanců nevšiml. „Podle dosud zjištěných informací nakládka pracovního stroje na nákladní vozidlo probíhala za pomoci jeřábu a trvala minimálně tři hodiny, je tak velmi nepravděpodobné, že by o odvozu tohoto stroje nikdo nevěděl,“ sdělila Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policie dnes požádala o pomoc také veřejnost. „Pokud můžete pomoci s odhalením organizátora záhadné přepravy tohoto pracovního stroje, která se měla odehrát letos v březnu, případně podal jakékoli další informace k této události, ozvěte se, prosím, na linku 158,“ vyzvala Monika Kozumplíková.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR