Auto na Kroměřížsku narazilo do stromu, zranili se dva dospělí a tři děti

Foto: HZS Zlínského kraje

KROMĚŘÍŽSKO – Dopravní nehoda uzavřela silnici mezi Bělovem a Kvasicemi na Kroměřížsku. Osobní auto se dvěma dospělými a třemi dětmi sjelo mimo cestu a narazilo do stromu. Celá osádka auta skončila v nemocnici.

K havárii došlo dnes kolem desáté hodiny dopoledne. „Třiatřicetiletý řidič při jízdě ve směru od Kvasic na Bělov havaroval s vozidlem vlevo mimo vozovku, kde narazil do stromu. Všichni ve vozidle utrpěli při nehodě zranění, se kterými byli převezeni do nemocnice. Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče negativní,“ sdělila policejní mluvčí Lenka Javorková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Během zásahu záchranných složek byla silnice obousměrně uzavřena. Nehodu nyní šetří kroměřížští policisté. „Ti žádají řidiče, kteří dnes kolem desáté hodiny dopoledne projížděli uvedeným místem a měli zapnutou palubní kameru, aby se ozvali na linku 158. Děkujeme,“ vyzvala Lenka Javorková.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje