Hodonínští policisté hledají neznámého cyklistu. Srazilo ho auto, ale on odjel

zdroj: Policie JMK

HODONÍN – V pátek v 13:45 hodin se v Hodoníně v ulici Dobrovolského střetlo osobní auto s cyklistou. Po nárazu do auta však cyklista odjel.

Podle policejního mluvčího Petra Zámečníka došlo ke střetu tak, že řidič Škody Octavia jel směrem od náměstí a chtěl zajet na parkovišti na levé straně vozovky. Při odbočování vlevo ale přehlédl v protisměru jedoucího cyklistu, nedal mu přednost a došlo ke vzájemnému střetu. Po nárazu do auta cyklista řekl, že je v pořádku, nasedl na jízdní kolo a pokračoval dál v jízdě směrem k náměstí. Podle výpovědi svědků jel tento cyklista se skupinou více cyklistů na černém horském kole. Měl plnoštíhlou postavu výšky asi 175 cm, věk měl kolem 40 let. Na sobě měl triko, kraťasy, na hlavě asi šátek a na očích tmavé brýle. „Jakékoliv informace vedoucí k dohledání cyklisty, který měl účast na této dopravní nehodě, přijmou policisté na telefonu 974633260 nebo na lince 158,“ doplnil mluvčí Zámečník.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.