Jedinečný festival v historickém jádru Boskovic si zamilujete

Festival Boskovice. Autor fotografie: Tomáš Znamenáček.

Nevíte, kam vyrazit začátkem léta? Naplánujte si návštěvu festivalu v jihomoravském městečku Boskovice. Festival je jedinečný a nezaměnitelný v tom, že se koná především v historickém jádru města s židovskou čtvrtí. Nejen zde, ale i v okolí naleznete nejrůznější aktivity jak z oblasti hudby, tak i divadla, výstavy, autorská čtení, workshopy a další rozmanité akce. Na své si zde přijde opravdu každý. Část workshopů a dílen je věnována i nejmenším návštěvníkům. Nebudete-li mít chuť na kulturní vyžití, můžete třeba navštívit zámecký skleník, občerstvit se u festivalových stánků, nebo si odpočinout v místních kavárnách.

Program je velmi pestrý, z hudební oblasti se můžete těšit například na tyto účinkující:
MONIKA NAČEVA A ZDIVOČELÍ KONĚ / KILL THE DANDIES! / TOMÁŠ PALUCHA / TARA FUKI / ZUBY NEHTY / SINKS / MOONSHYE / B/Y ORGANISM / CHOROBOPOP / BARE ESCAPE / EVOLET / ROMAN HAMPACHER / SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ / POLANSKY VERSUS LANGMAN / FOXY MAMA / THE PEANUTS / ČLOVĚK KRVE/ MUTANTI HLEDAJ VÝCHODISKO / TYGROO / SPACE LOVE / KURT GEBAUER / RÁNY TĚLA / ZAPOMĚLSEM / KOLEKTIVNÍ HALUCINACE / NAKED PROFESSORS / 20 000 ŽIDŮ POD MOŘEM /

Známý boskovický multižánrový festival s podnázvem Festival pro židovskou čtvrť se koná každoročně skoro již třicet let. Vždy se jej účastní několik tisíc návštěvníků, kteří mají díky festivalu možnost poznat památky a historii Boskovic.

Přijeďte také! Akce se koná 8.-11. července 2021. Vstupenky/permanentky lze zakoupit za 750 Kč nebo za 600 Kč se studentskou slevou v sítích smsticket a GoOut, či osobně na uvedených místech. Podrobnější informace o vstupenkách, jejich prodejních místech, či aktuální i praktické informace naleznete na webových stránkách festivalu zde. Jste srdečně zváni!