Řidič na Domažlicku neodhadl výšku svého nákladu

DOMAŽLICKO – Svůj den neměl v pátek jednapadesátiletý řidič nákladního auta Iveco s přívěsem Schwarzmüller, který jel odpoledne od centra obce Klenčí pod Čerchovem směrem na Draženov.

Bohužel špatně odhadl výšku nákladu, kdy na přívěsu měl naložené nákladní auto Scania a zachytil jeho madlem  za telefonní vedení. Následně poškodil dva sloupy, dopravní značku, oplocení dvou domů a místní rozhlas. „Dopravní nehoda se obešla bez zranění osob, požití alkoholu u řidiče bylo vyloučeno dechovou zkouškou. Škoda na nákladním automobilu Iveco s přívěsem Schwarzmüller ani na přepravovaném nákladním vozidle Scania nevznikla. Na dvou sloupech telefonního vedení byla škoda vyčíslena na 30 tisíc korun, na dopravní značce Dej přednost v jízdě vznikla škoda pět tisíc korun, na oplocení dvou domů pět tisíc korun a na místním rozhlase rovněž pět tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR