Šumperské AQUAcentrum přivítá první plavce ve středu

ŠUMPERK – Poněkud nečekaně se brány šumperského AQUAcentra otevřou už ve středu 2. června. Nejvyšší správní soud totiž zrušil regulaci mnohých služeb. Mezi ně patří i vnitřní bazény. V platnosti však zůstávají některé hygienické zásady.

Šumperské AQUAcentrum přivítá první plavce ve středu 2. června. Brány plaveckého areálu se otevřou na ranní plavání od 6.00 do 8.00hodin, plavání pro veřejnost startuje v 10.00 hodin, otevřeno bude do 21.00 hodin. Více informací k provozní době najdete ZDE.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Kapacita je omezena na deset metrů čtverečních na osobu. Před vstupem do areálu si návštěvníci musí vydezinfikovat ruce. Roušky nejsou nutné jen do vody, při cestě k ní nebo při pobytu na lehátku či ručníku byste si je měli nasadit. Je povoleno využívat sprchy a šatny ob jednu skříňku. Tobogan je povolen, musí se ale dodržet rozestupy 1,5 metru i ve frontě.