Den dětí: Letní kino v Hranicích a malování kamínků v Přerově

foto: TIC Hranice

PŘEROVSKO – Mezinárodní Den dětí, který připadá na 1. června, se letos slaví v okleštěné podobě. Epidemiologická opatření spoustu pořadatelů od veřejných akcí odradila, v Přerově a Hranicích ale na děti nezapomněli.

V Hranicích na 1. červen připravili první letošní letní kino. Promítat se bude animovaná pohádka Ledové království 2. „Při prvním letošním filmu bude Letní kino opět patřit především těm nejmenším. Čeká je nádherná pohádka a výjimečná atmosféra. K dispozici bude otevřen stánek s bohatým občerstvením, jak pro rodiče, tak děti. Promítání začne ve 21:00 hodin a vstupné je pouze 20 Kč,“ sděluje hranické infocentrum.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

V Přerově si pro děti připravili kreativní workshop „Všichni tvoří na nádvoří“. Od 14.00 do 17.00 hodin je připraven program na nádvoří přerovského zámku, kde bude probíhat malování kamínků na téma „Co jsme viděli v muzeu“. „Návštěvníci si mohou přinést svůj kamínek, ale také nemusí nosit nic, vše bude připraveno na místě,“ slibuje pořadatelské Muzeum.