Grandiózní “otevíračka” oblíbeného aquacentra v Bohumíně je tady!

Foto: Město Bohumín

BOHUMÍN / KARVINSKO – Bezprostředně po zveřejnění informace, že se tento týden budou otvírat bazény, zahltily telefonní linky bohumínského aquacentra Bospor desítky dotazů, kdy se otevře aquacentrum v Bohumíně. My to víme a prozradíme.

Aquacentrum v Bohumíně se otevírá zítra, to je ve středu 2. června. „Je vidět, že po tomto druhu aktivity se lidem velmi stýskalo. A platí to i opačně, naši zaměstnanci už se nemohli dočkat, až zase přivítají návštěvníky,“ podotkl šéf městské společnosti Bospor Jan Resler s tím, že Bospor se rozhodl prodloužit platnost loňských permanentek až do konce letošního roku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Vstup do vodního i saunového světa je podmíněný certifikovaným negativním testem, potvrzením o prodělání covidu-19, či očkováním. Omezena je i návštěvnická kapacita. V aquacentru platí limit jednoho člověka na 15 metrů čtverečních. V saunách může být kapacita naplněna na maximálně 30 procent.

„Doporučujeme návštěvníkům, aby si před návštěvou zkontrolovali aktuální obsazenost na našich webových stránkách,“ uvedl ještě Jan Resler. Při vstupu do haly bazénu, na chodbách a v odpočinkových zónách je povinná ochrana dýchacích cest. Ve vodě a při saunových procedurách, ochrana úst povinná není.

Dále na našem webu

Přijeďte se podívat: Sliny se vám seběhnou na Italských trzích v Karviné!