Koupaliště se chystá na otevření

Foto: Oficiální www města Hradec Králové

HRADEC KRÁLOVÉ – Začal měsíc červen a s ním přichází díky rozvolnění vládních opatření také otevírání koupališť. Flošna slaví jubileum a dosud na ni zavítalo přes milion návštěvníků. Brzké ranní koupání na letním koupališti ale zatím možné nebude.

Koupaliště Flošna zahajuje svou dvanáctou sezonu v pátek 4. června v 10 hodin dopoledne. Zájemci sem budou moci zavítat do sedmi hodin do večera, otevírací doba se prodlouží do osmé hodiny večerní podle vývoje počasí. Pro ranní plavce je zatím k dispozici krytý bazén na Eliščině nábřeží. V provozu ale budou všechny skluzavky i tobogány a jako každý rok budou v ceně vstupného. „Pro děti je připraven dětský koutek se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky. K aktivnímu pobytu na slunci si mohou návštěvníci užít dva kurty na plážový volejbal, nebo stolní tenis na vrchní terase. Všechny tyto atrakce jsou v ceně vstupného,“ dodává za město Michal Komárek.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.