Muž ze vzteku vyrval ze země odpadkový koš i s dlažbou

Zdroj: MP Brno

BRNO – Strážníci v pondělí večer řešili u hlavního nádraží případ rozčíleného muže, který ze vzteku poškodil odpadkový koš a shazoval na zem elektrokoloběžky. Majetkovým přestupkem se bude zabývat správní orgán.

Svědek zavolal na linku 156 a upozornil na agresivního muže, který vulgárně urážel kolemjdoucí, rozhazoval odstavené koloběžky a dokonce vyrval ze země odpadkový koš. „Dvaašedesátiletý muž se k činům přiznal, na svou obhajobu uvedl, že neznámý člověk ho počastoval nemístnými poznámkami na jeho osobu a on si potřeboval vybít vztek,“ popisuje tisková mluvčí Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Hlídka ho vyzvala, aby zvedl koloběžky ze země, což dotyčný učinil. S košem se toho už moc dělat nedalo, jelikož ho vyrval i s dlažbou, takže nešel zpět ukotvit. V dané chvíli se nepodařilo vyčíslit vzniklou škodu, a tak se případem bude zabývat správní orgán.