Rodina z Kyjovska pátrala po otci

ilustrační foto

HODONÍN – Policie vyhlásila pátrání po pohřešovaném osmačtyřicetiletém Vítu Novotném. Hledá ho jeho rodina především ve Vracově a okolí.

Podle jeho rodiny se pohřešovaný muž naposledy měl pohybovat v okolí Vracova na bílém dámském kole. Jeho mobil byl lokalizovaný ve Vracově. Muž má štíhlou postavu výšky 193 cm, šedé vlasy a oči. „Pohřešuje se náš otec Vít Novotný. Měl jet ulicí Vlkošská k firmě RamuPlus, ale objevily se kamerové záznamy, že u radnice to stočil kolem kuželny, dále ho viděli místní u domu Uherkových, jakoby jel směr koupaliště – rašelina v 7:10 hodin. Pokud máte někdo ve Vracově kameru před domem a zaznamenali jste osobu v černé bundě na bílo-červeném kole se zadním košíkem, prosím o kontakt. Děkuji všem za sdílení a za pomoc. Kdybyste ho náhodou viděli, prosím okamžitě volejte 158 nebo na mobil 722115068. Za jakékoliv informace budeme moc rádi,“ uvedl jeho syn Jonáš Novotný na sociální síti. Je-li odkaz neaktivní, je pátrání zrušeno.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.