VIDEO: Začala oprava I/50 mezi obcemi Brankovice a Malínky. Vyvarujte se pokuty

foto: Policie JMK

VYŠKOV – Od 1. června do začátku července musí řidiči počítat s omezeními na silnici I/50 na trase Uherské Hradiště – Brno. Jak jsme psali v článku, budou se muset řidiči osobních aut obrnit velkou měrou trpělivosti, protože najedou více kilometrů po objížďce.

Na silnici I/50 mezi Brankovicemi a Malínky na Vyškovsku bude totiž platit výrazné omezení dopravy z důvodu prováděné rekonstrukce povrchu silnice. Nákladní automobily projedou jedním pruhem vozovky. Pro řidiče osobních vozidel však bude platit zákaz vjezdu a musí jezdit po objízdné trase přes Koryčany a Střílky, čímž se jim jízda prodlouží v ideálním případě o několik minut. „Dopravní policisté budou na místě namátkově dohlížet na bezpečnost a plynulost provozu. Případným hříšníkům pak budou moci za porušení dopravního značení ukládat pokutu až do 2000 korun,“ varoval řidiče policejní mluvčí Petr Vala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.