Dopravní policisté hledají svědky nehod v Hodoníně a Rohatci

ilustrační foto

HODONÍN – Hodonínští policisté hledají případné svědky, kteří mohli vidět nehody v Hodoníně a v Rohatci, a poskytli by informace k neznámým řidičům nebo jejich vozidlům, které tyto nehody zavinili.

Ve čtvrtek 27. května v době od 10:30 do 10:45 hodin někdo v Hodoníně na parkovišti u Kauflandu v ulici Konečná poškodil zaparkované auto. Neznámý řidič se pravděpodobně nedostatečně věnoval řízení a rohem svého auta narazil do stojící Škody Octavie, kterou poškodil. Aniž by si poté splnil zákonné povinnosti, tak z místa dopravní nehody ujel.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V noci na sobotu 29. května někdo urazil zrcátko na zaparkovaném autě v Rohatci v ulici Revoluční. Neznámý řidič motorového vozidla nebo jízdního kola při jízdě směrem k ulici Hodonínská narazil do zaparkované Škody Octavie a urazil na ní zrcátko. Po nárazu do auta odjel z místa nehody, aniž by celou událost nějak řešil. „Policisté hledají případné svědky, kteří události mohli vidět a poskytli by informace k neznámým řidičům nebo jejich vozidlům. Ozvat se mohou na telefonu 974633260 nebo přímo na linku 158,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.