Medvěd Jura se opět vypravil po Valašsku. Vydejte se v jeho stopách a poznejte krásy regionu

Ilustrační foto

VALAŠSKO – Zpestřete si léto s oblíbenou originální hrou Poznáváme Valašsko a vydejte se po stopách medvěda Jury, který po celém regionu ukryl 20 razítek. Ta můžete najít na známých i méně známých místech. Jakmile je všechna posbíráte, můžete vyhrát zajímavé ceny.

Do hry se lze zapojit tak, že si na webu stáhnete hrací plánek s mapkou a od 1. června do 30. září posbíráte razítka na vyznačených místech. Většinu z nich získáte venku, pouze jedno je dostupné v rámci otevírací doby. Pokud sesbíráte všechny, můžete po vyluštění tajenky najít ještě jedno bonusové místo s pokladem.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pro účast ve finálním slosování o ceny je třeba odevzdat vyplněný plánek v jakémkoliv turistickém informačním centru na Valašsku, nebo ho nafotit či naskenovat a odeslat. Vyhrát můžete rodinné pobyty v některém z hotelů, poukazy do kina, lázní či restaurace a další drobné ceny.