Řidič skútru po srážce s osobákem na frekventované křižovatce v Olomouci zemřel

Fotografie z místa nehody

OLOMOUC – Tragicky dnes ráno skončila nehoda skútru a osobního auta na frekventované křižovatce v Olomouci. Přes veškerou snahu záchranářů se řidiči, muži středního věku, nepodařilo pomoci a svým těžkým zraněním na místě podlehl. Jeho mladistvý spolujezdec dopadl naštěstí lépe, s úrazem nohy skončil v olomoucké Fakultní nemocnici.

K tragické nehodě došlo dnes krátce před 7. hodinou ranní v Olomouci na křižovatce Třída Míru x Pražská. Skútr zde byl sražen osobním autem. Záchranářům bylo nahlášeno jedno těžké zranění. Záchranáři na místě zjistili, že u řidiče skútru došlo k zástavě oběhu, ale i přes okamžitou resuscitaci se nepodařilo pacienta zachránit. „I přes veškerou snahu lékaře a záchranářů se na místě nepodařilo pacienta zachránit a svým těžkým zraněním tak bohužel podlehl,“ informovala mluvčí Zdravotnické záchranné služby Lucie Urbanová. Podle Urbanové se jednalo o muže středního věku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Nezletilý spolujezdec se při nehodě lehce zranil. Záchranáři poskytli zraněnému chlapci základní ošetření a převezli ho na urgentní příjem Fakultní nemocnice Olomouc s úrazem nohy. U nehody asistovali také hasiči a policie, která nadále šetří její okolnosti.