Transparentní účet pro Martinu, hasiči z Horního Štěpánova shánějí peníze na léčbu

PROSTĚJOVSKO – Pomozte jí žít! Prosí sdružení dobrovolných hasičů z Horního Štěpánova, které vyhlásilo veřejnou sbírku pro dvaačtyřicetiletou ženu. Ta trpí vážnou nemocí a neobejde se bez drahé léčby a kompenzačních pomůcek.

Martina Vařeková je občankou Horního Štěpánova a zároveň maminkou dvou dcer ve věku sedm a dvanáct let. Onemocněla vážnou nemocí, zvanou Amyotrofická laterální skleróza. Nemoc se projevuje odumíráním svalstva a ztrátou řeči.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

K tomu, aby Martina dosáhla na potřebnou léčbu v Česku i zahraničí a zlepšila úroveň svého života kompenzačními pomůckami, potřebuje maminka dvou děvčat peníze. Dobrovolní hasiči nezůstali vůči trápení své spoluobčanky imunní a rozhodli se sehnat peníze.

Pro případné dárce, co by chtěli Martině pomoci, byl zřízen transparentní účet u ČSOB – 298459518/0300. V současné době se podařilo vybrat přes 66 tisíc korun.

Tím ale iniciativa hasičů nekončí. Pro Martinu pořádají 12. června i společenskou akci, jejíž finanční výtěžek půjde právě pro potřeby nemocné ženy.