Chodil do obchodu a za zboží neplatil. Nyní čeká na svůj trest

Ilustrační fotografie

DOMAŽLICE – Peníze nepotřeboval třicetiletý muž z Domažlic, který si dne 31. května zašel do jednoho z obchodů v Domažlicích. Odtud si odnesl zboží různého druhu, za které nezaplatil ani korunu.

Tento zloděj ukradl reproduktor značky Sencor, živou květinu orchidej, pleťový krém pro muže, parfémovanou vodu, sprchový gel a lahev Piňa Colada. S jídlem roste chuť, a tak se muž s nekalými úmysly druhého dne do prodejny vypravil znovu. Tentokrát tam vzal lahev Metaxy, ginu, whisky, pětilitrový soudek piva i ruské vejce a bez zaplacení prošel pokladnami.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Naštěstí tento zloděj brzy skončil v rukou policie, která záhy navíc zjistila, že se muž nachází v podmínce. Byl už totiž za trestný čin krádeže v posledních třech letech odsouzen a potrestán. „V dubnu 2019 byl muž rozsudkem Okresního soudu v Tachově odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody s dohledem v délce 30 měsíců se zkušební dobou v délce trvání 48 měsíců. Nyní mu hrozí další trest, a to odnětí svobody na šest měsíců až tři roky. Tentokrát napáchal celkovou škodu za 5 231 korun.“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.